Ziyaretçi Kabul Kuralları

Ziyaretçi Kabul Kuralları

Ziyaretçi Kabul Kuralları

PANDEMİ NEDENİYLE KURULUŞUMUZA ZİYARETÇİ KABULU YASAKLANMIŞTIR  ANCAK AÇIK HAVADA VEYA İZOLE EDİLMİŞ BİR ORTAMDA, SOSYAL MESAFE VE MASKE KURALINA UYARAK GÖRÜŞME SAĞLANABİLİR 

Haftanın her günü sabah 10.00 akşam 18.00 arası ziyaretçi kabul edilmektedir.

Ziyaret için önceden randevu alınması, haber verilmesi gerekmemektedir.

Yaşlılarımıza dışarıdan yiyecek, içecek, getirilirken yaşlımızın şeker, tansiyon, çiğneme ve yutma güçlüğü gibi rahatsızlıklarının olabileceği unutulmamalı, sorumlu personele danışılmadan verilmemelidir. Artan yiyecekler kesinlikle çekmecelerine konulmamalıdır.

Yaşlılarımıza getirilen kıyafet, ilaç, medikal malzeme ve eşyalar mutlaka yönetime teslim edilmelidir.

Yakınınız olmadığınız bir yaşlımız sizden yiyecek, içecek, sigara, çakmak, para gibi şeyler istediğinde yönetimin haberi ve izni olmadan kesinlikle verilmemelidir.

Yaşlınızın yanında para ve değerli eşyanın olmaması gerekir. Zorunlu durumlarda bu tür şeyler tutanak karşılığında yönetime teslim edilmelidir.

Teslim edilmeyen para ve değerli eşyalardan Kalamış ve Kalamış 2 Huzurevleri ve Yaşlı Bakımevleri Merkezleri sorumlu değildir.

Yaşlılarımız dışarı çıkarılmak istendiğinde ister saatlik, ister günlük veya haftalık süresi ne olursa olsun muhakkak yazılı izin belgesi doldurulmalıdır.

Sizden Gelenler

    *Henüz bu sayfaya yorum eklenmemiştir.

Yorum Yaz